Çikolata Paketleme
EHZ-ST
EHZ-SCB
EHZ-SN
EHZ-SC
EHZ-SB
EHZ-SKR
EHZ-SYT
EHZ-SCL

Yumuşak şeker hattı
EHZ-SE1
EHZ-SE2
EHZ-STN
EHZ-SAG
EHZ-SPR

 
 

Cinsi

Alış Satış

EURO

$

USD

    

    Özdemirler Mak. San. olarak kurulan firmamız 33 yıldır  çağdaş üretim metodları ile makine sektörüne hizmet vermekte olup 2005 yılı içerisinde Özdepak Amb. Mak. Ltd.Şti. adı altında sektörde hizmete devam etmektedir.

    Yılların bize kazandırdığı deneyimler, deneyimlerimizin bize öğrettiği kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet verdiği kuruluşlardan elde edilen referanslarımız ve dostluklar bizim en büyük gururumuzdur. Bu güne kadar yurt içi ve yurt dışında imalat ve satış sonrası servis hizmetlerinde, yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip kadrosu ile siz değerli yatırımcılar ve işletmecilerimizin hizmetindeyiz.

    Özdepak Amb.Mak. gelişen çağın koşullarına uygun olarak teknolojisini ve kapasitesini artırmıştır. En büyük olmayı değil, en iyi gösterilen güvene layık olmayı ilke edinen firmamız. Sizlere daha iyi hizmet sunmanın gayreti ve çabası içindedir.

 

Özdepak Çikolata Paketleme Makinaları
3. Organize Sanayi Bolgesi 20. Sokak No: 3 Selcuklu / Konya / Turkey    -    Tel.: +90 332 3463008    -    Fax: +90 332 3463009    -    ozdepak@ozdepak.com.tr